Exmatriculări 2021-2022
decizie | listă studenți
Completare HC taxe scolarizare 2021-2022
Act aditional nr. 1/10.09.2021 Vezi
Rezultate ADMITERE 2021
Tabel cu candidații înscriși la concursul de admitere Licență, sesiunea iulie 2021 Vezi

Tabel cu candidații înscriși la concursul de admitere Licență, sesiunea septembrie 2021 Vezi

Tabel cu candidații admiși - Licență, la Facultatea de Calculatoare și Informatică Aplicată, sesiunea iulie 2021 Vezi

Tabel cu candidații admiși - Master, la Facultatea de Calculatoare și Informatică Aplicată, sesiunea iulie 2021 Vezi

Web design:
FCIA

Administrare web:
Florentina Pintea

Despre site


Studenţii anului I 2020-2021 sunt:

1.Achimet-Ianc G. Alex
2.Al-Jalabi B. Nur
3.Anca P. Sergiu-George
4.Andrașescu I. Mariana-Cristina (Butnariu)
5.Ardelean I. Vasile
6.Bădescu A. Bogdan - Alexandru
7.Bețcu V. Mihai Emanuele
8.Biru S. Marius Daniel
9.Bocoi I. Ciprian
10.Borduș I.F. Roxana-Anamaria
11.Briciu C.A. Norbert - Adrian
12.Butnariu Gh. Adrian Ionuț
13.Capezan I. Rareș-Ionuț-Alexandru
14.Căpraru D. Armand
15.Cherlia I.G. Andrei-Răzvan
16.Coțe S.G. Denis-Cătălin
17.Dimofte L. Adrian - Mihai
18.Drăgan N. Daniela
19.Drasovean N. Daniel Ioan
20.Drebitca G. Răzvan-Ghițișor
21.Dumbrăvea C. Ionica - Clara
22.Ferugean C.G. Roland - Gabriel
23.Gîrbaci V. Anamaria
24.Gîrjan G. George-Beniamin
25.Gros M.C. Bianca-Andreea
26.Gui C.V. Cornel - Vasile
27.Haiduc P.V. Angela Delia
28.Hotico D. Cătălin-Daniel
29.Jabri-Tabrizi A. Sharif
30.Kocsis I.K. Alpár - István
31.Lunguleasa D. Aurelian-Andrei
32.Mărcuți V. Andrei
33.Mateu G. Rafael-Finias
34.Moldovan M.I. Alexandru-Vasile
35.Nicola A.M. Mihail-Gabriel
36.Nicorescu S. Alexandru-Bogdan
37.Niculescu E.R. Vlad Alexandru
38.Oarnă A. Dorin-Alexandru
39.Perciu I. Ionut-Mihai
40.Pontoș N.M. Alex - Florian
41.Purdescu I. Ion Elvis
42.Radu P. Paul-Petru
43.Răduțu S. Ștefan-Rareș
44.Rezuș C. George-Alexandru
45.Rotaru I. Paul - Cristian
46.Runcan V. Daniel
47.Rus D.D. Ana - Rut
48.Sandu I. Alin-Alexandru
49.Sas O.M. Miruna-Iasmina
50.Simina I. Markert Adrian
51.Soare C. Dumitru-Emil
52.Socol C. Andrei-Ionuț
53.Spiridon S. Valentin (Moldovan)
54.Stănaia I. Ramona-Elena
55.Tatomir V. Dumitru Virgil
56.Tenie I. Radu-Dan-Marian
57.Timiș G. Gheorghe - Daniel
58.Tismănar C.A. Deian - Ilie
59.Tomuța I.D. Anamaria Luana
60.Varga-Nagy C. Pal-Laurențiu
61.Vasiloni P. Claudiu-Marian
62.Vâț N. Nicodim-Adrian
63.Vural F. Deniz
64.Wild K.J. Thomas-David