Exmatriculări 2021-2022
decizie | listă studenți
Completare HC taxe scolarizare 2021-2022
Act aditional nr. 1/10.09.2021 Vezi
Rezultate ADMITERE 2021
Tabel cu candidații înscriși la concursul de admitere Licență, sesiunea iulie 2021 Vezi

Tabel cu candidații înscriși la concursul de admitere Licență, sesiunea septembrie 2021 Vezi

Tabel cu candidații admiși - Licență, la Facultatea de Calculatoare și Informatică Aplicată, sesiunea iulie 2021 Vezi

Tabel cu candidații admiși - Master, la Facultatea de Calculatoare și Informatică Aplicată, sesiunea iulie 2021 Vezi

Web design:
FCIA

Administrare web:
Florentina Pintea

Despre site


Studenţii anului II 2020-2021 sunt:

1.Abu Lafy B. Ahmed
2.Aldea D.I. Elena-Diana
3.Ardelean F. Dan
4.Băbău D. Alin-Dani
5.Bălaj E. Darius-Sebastian
6.Balazs A.S. Bogdan-Andrei-Alexandru
7.Bizadea D. Gheorghe-Alin
8.Boca F. Vlad-Antonio
9.Bohancu M. Violeta (Faur)
10.Bonta M.A. Eduard-Iulian
11.Boran SS Ioan-Andrei
12.Bosancu G. Caius Delian
13.Brâncoveanu G. Robert-Alexandru
14.Bratu N. Bogdan-Alexandru
15.Bucătaru V. Alexandru
16.Buga S. Manuel
17.Bustescu N.I. Florentin-Giani
18.Buțiu A. Cătălin Marius
19.Buzărin C.C. Bianca-Andreea
20.Cenușa V. Silvestro
21.Cibu I. Debora-Salomia
22.Cimpu I. Silviu-Ciprian
23.Ciotîrlă D. Cristian-Alexandru
24.Constantin D. Emanuel
25.Cramba V. Daniel
26.Cramba V. Vasile Constantin
27.Croitoru A. Adrian-Ionuț
28.Deaconescu I. Ionuț Ilie
29.Diaconu C.C. Marius - Răzvan
30.Dobra G. Cristian-Gheorghe
31.Doroș I. Gabriel-Vasile
32.Dumitresc V.D. Andreas-Claudiu
33.Enculescu V. Alexandru - Ionuț
34.Enea I.D. Jan-Daniel
35.Ganea C. Andreea-Maria
36.Ghencea C. Alexandru Daniel
37.Gîscan F. Cătălin-Marius
38.Giulvezan F.T. Andrei-Ioan
39.Guraliuc G. Flavius-Gabriel
40.Ilia A.D. Dragoș-Valentin
41.Iriza D. Adrian Nicolae
42.Jurchescu N. Nicolae
43.Lighezan A. Adrian
44.Luca L. Antoaneta-Viorica (Enea)
45.Lungu V. Constantin
46.Marchiș I. Dorel-Lucian
47.Migioi C. Marius-Constantin
48.Mihai V. Mădălina (Balazs)
49.Munteanu C. Cristina-Andreea
50.Mustea E.D. Iulia Mihaela
51.Păun M.C. Andrei-Gabriel
52.Petreuș V. Daniel
53.Popescu I. Constantin-Alin
54.Prema C. Alin-Dorel
55.Pușcaș G. Adriana (Pătru)
56.Radu R. Flavius - Dorian
57.Rohozneanu C. Elena-Laura
58.Săftiean C.P. Alexandru
59.Șerban M. Mirel-Sorin
60.Serghescu S. Răzvan
61.Siclovan I. Cristian-Daniel
62.Simion T. Cristian - Ionuț
63.Șipoș Gh. Alin
64.Sîrbu P. Oana-Alexandra
65.Sîrbu T. Brian
66.Șopț S.P. Robert-Cristian
67.Spînu C. Florin-Alexi
68.Staițiu L.C. Alexandru-Ovidiu
69.Stemer T. Gabriel-Traian
70.Vasilași I. Constantin Răzvan
71.Viziteu V.T. Mihai Alin